3 линија На таблет батеријата 32130160 8600mah 3.8 V Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер батеријата
Ново

3 линија На таблет батеријата 32130160 8600mah 3.8 V Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер батеријата

DEN 804.00
DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.2 mm (H)*130 mm (W)* 160 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.8 V 8600m Ah
Модел : 32130160
Капацитет : 8600 MAH
Напон : 3.8 V
Димензии : Должина 160 MM 130 MM ширина дебелина 3.2 MM Производители продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH-5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда. 2 ако купувачот во отсуство на контакт со нас под премисата на приемот на стоката што е основен прифаќање на стоката, и да ги прифатиме правилата на Taobao во правилата на површината. 3 секој ден во 5 часот пред плаќање на денот може да се испраќаат, 5 поени, по следниот ден испорака. Нема посебни прашање што ќе биде во вашата исплата во рок од 24 часа од раѓањето. Во прилог на одмор, пратката ќе биде одложена Производ предност
Безбедноста е добра, со над задолжен заштита, во текот на испуштање на заштита, во текот тековната заштита
заштита на IC технички параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.20 V
Со текот на испуштање заштита напон 0.1 V; 2.7 V
Во текот тековната заштита 3.0 1.0 A (2.7 V~4.25 V)
Испуштање температура : -20 C ~ +60 C
заштита на IC параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.20 V , преку испуштање заштита напон 0.1 V; 2.7 V
Висок оперативен напон , Висока енергетска густина
Долг циклус живот , Високо ниво на безбедност
Тип, големина, дух
Бидејќи празнење е мала, нема загадување
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.
Зошто да изберете нас
1.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
2.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
3.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.Најдобри за Вас.
4.Одличен квалитет,конкурентни цени.
5.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

Главните својства

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
8600mAh
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
32130160
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
Li-полимер
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот

Избор на купувачот