Флексибилни Ratchet Клуч 1/4 Ален Копче Должина Телескопски Штекер Клуч 72 Заби Ratchet Spanner Клуч На Рака Алатки
Ново

Флексибилни Ratchet Клуч 1/4 Ален Копче Должина Телескопски Штекер Клуч 72 Заби Ratchet Spanner Клуч На Рака Алатки

DEN 496.00
DEN 583.68

Во форма достапна за нарачката

Флексибилни Ratchet Клуч 1/4" Ален Копче Должина Телескопски Штекер Клуч 72 Заби Ratchet Spanner Клуч На Рака Алатки
Спецификации : Карактеристики :
- Направени од страна на CR-V, професионални алатки.
- 72 заб диск, да ротирате, тоа е само 5 степени, одржување простор тесен и поудобно.
- Површина хром позлатен, анти - ' рѓа, облека, целокупната стврднување, само за повеќе професионални.
- Со брз соголување функција, ракавот виси е повеќе сигурен, избегнување на чашката на главата носат, и лесно да се падне во одржување простор.
- Црвена и црна гума рачка, хуманизирано дизајн, не се лизга, шок апсорпција, намалување на работната интензитет.
- Погоден за фабрики, линии за производство, поправка продавница за авто поправка фабрика, 4 S продавница, личен автомобил измена итн. Материјал : Cr-V Должина : 21 CM Големина : 1 / 4 (6.3 mm) Број на Моделот : Телескопски Прилагодливи Штекер Клуч Пакет Тежина : 205 G / 7.23 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 165*25*22 ММ / 6.50*0.98*0.87 Инчи Мало Пакување : не, Не Пакување Пакет се Вклучуваат : 1 x Телескопски Прилагодливи Штекер Клуч

Главните својства

Бренд Име:
ChgImposs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот