Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Ретро Шарм Камера Приврзоци Ѓердани Жените Свадба Накит Bff Злато Сребрена Боја Синџир Подароци
Ново

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Ретро Шарм Камера Приврзоци Ѓердани Жените Свадба Накит Bff Злато Сребрена Боја

DEN 726.00
DEN 816.00

Во форма достапна за нарачката


Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Ретро Шарм Камера Приврзоци Ѓердани Жените Свадба Накит Bff Злато Сребрена Боја Синџир Подароци

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
За 1-2cm
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N00213
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Обликот:
Камерата
Lenght:
38c+5cm Прилагодливи Синџир
Пол:
Жени, Мажи, Тинејџери
Occassion:
Партија Роденден, Свадба Ангажман Годишнината
Примена:
Мајка Ми Сестра Девојка Подароци
Стил:
Класичен Трендовски Едноставна Геометрија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Прилагодливи Линк Синџир Pendant Ѓердан
MOQ:
Трговија на големо 10Piece
боја:
Злато Боја Сребрена Боја

Избор на купувачот