sequins Rhinestones кристал Beaded железо на закрпи за облека,parches termoadhesivos став ropa налепници за облека
Ново

sequins Rhinestones кристал Beaded железо на закрпи за облека,parches termoadhesivos став ropa налепници за облека

DEN 618.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 24*40cm

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Избор на купувачот