10tarys/многу големо Индивидуални Eyelash Продолжување Висок Квалитет C/D/L навивам за јачина на Природни Eyelash Продолжување Микс шминка
Ново

10tarys/многу големо Индивидуални Eyelash Продолжување Висок Квалитет C/D/L навивам за јачина на Природни Eyelash Продолжување

DEN 2952.00
DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Големина:
12 lines/tray
Број На Модел На:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
1 фах
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
квалитет:
меки и удобни
Должина:
8-14mm/9-14mm
Дебелина:
0.03/0.05/0.07/0.10/0.15/0.20
Навивам:
C D L навивам
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Goup

Избор на купувачот