yupard Велосипед Светлина 3 Режим XML T6 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светла Светилка Факел + Водоотпорен Батеријата Пакет + Полнач
Ново

yupard Велосипед Светлина 3 Режим XML T6 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светла Светилка Факел + Водоотпорен Батеријата

DEN 874.00
DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики на производот : Може да се користи како Headlamp или Bicycie Светлина Модел на LED : XML T6 LED Излез светла може да дојде до максимум 1000 lumens /lm Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во голема мера. Ленти дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / Светкави
Пакет Содржина 1 x Велосипед XML T6 LED Светло 1 x Прилагодливи headband 1 x Батеријата Pack 1 x Полначот (100v-240v)

Главните својства

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Светилка:
Велосипедот Светлина
полнач:
Батерија
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Бренд Име:
yupard
Осветлување Растојание:
200-500 m
Тело Материјал:
Алуминиум
Модел на LED Монистра:
T6
Лумен:
1000
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
сертификација:
CCC
Функција:
Шок Отпорни,Тешко Светлина
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
2781
Wattage:
10
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки

Избор на купувачот