DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Овошје Изберете Садови Мултифункционален Снек Торта Десерт Предници За 13cm Партија Додаток 6PCs/Пакет
Ново

DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Овошје Изберете Садови Мултифункционален Снек Торта Десерт Предници За 13cm Партија Додаток 6PCs/Пакет

DEN 122.00
DEN 144.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на Мама Кујна!
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Ако има било какви промени на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Главните својства

Flatware Тип:
Предници
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
DoreenBeads
Производство:
овошје вилушка
Број На Модел На:
AE013664
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот