BOROSA Нови Златни Рамки Круг Сини Природен Камен & Природен Камен Титаниум Виножито Druzy Капка Фацетирани Dangle Обетки ZG0148
Ново

BOROSA Нови Златни Рамки Круг Сини Природен Камен & Природен Камен Титаниум Виножито Druzy Капка Фацетирани Dangle Обетки

DEN 1270.00
DEN 1411.20

Во форма достапна за нарачката


Производ : Пад Обетки
Блескаше Големина : тркалезна : 10x10mm Други : 19x15~16mm
Дебелина : 4~6mm
Тежина : 9~9.8 г
Количина : 3 пара/многу

Главните својства

Метална боја:
3 пара, 5 парови
Бренд Име:
BOROSA
Материјал:
Камен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ZG0148
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Камен големина:
круг
Дебелина:
4~6mm
Тежина:
9~9.8g
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените

Избор на купувачот