2 парчиња/Многу LED Par Светлина КОЧАН Висока Моќност 200W Алуминиум Бела DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување Брза Испорака
Ново

2 парчиња/Многу LED Par Светлина КОЧАН Висока Моќност 200W Алуминиум Бела DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување

DEN 13104.00

Во форма достапна за нарачката


2 парчиња/Многу LED Par Светлина КОЧАН Висока Моќност 200 W Алуминиум Бела DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување Брза Испорака , брод од страна на DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX или на Друг начин слободно во рок од 5 дена. Белешка : Постојат два Приклучок Тип, ЕУ и САД приклучокот, w e испрати приоритет на ЕУ приклучоци.Ако треба да се определи НИ приклучоци, ве молиме да ни оставите порака,во спротивно, ќе испрати Еу приклучокот,ви благодарам. Опис : Светлосен Извор : 1* 200w LED Живот : 50000 Часа Боја : ладна бела или топло бела или RGBW Леќа Агол : 60° Dimmer : 0-100% Strobe : 0-25 Hz Контрола Начини : DMX, Master/Роб, DMX Канали : 4 канал Оптимално Проекција Далечина : 4-30 м Работна Температура : -25-40℃ Ладење : Слободна циркулација на воздухот за Заштита на Рејтинг : IP20 Оценет Valtage : AC100/240 V, 50/60 Hz Номинална Моќност : 250 W Карактеристики Висока моќност LED, енергетски ефикасен, 4 цифри LED сегмент екранот, Моќ/јачина на индикатор, Индивидуална работа, DMX контрола, master/роб Синхронизираат работата, во Текот температура заштита Пакет вклучуваат : 1pc 200 W КОЧАН Par Светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабината ле 1pc DMX сигнал кабел
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator. Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

Главните својства

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
P190
Повод:
Домашна Забава
моќност:
250w
Име на производ:
Висока Моќност 200W КОЧАН Par Светлина
Номинална Valtage:
Глобална напојување за AC100-240V,50-60Hz
Номинална моќност:
250w
Извор На Светлина:
1* LED 200w
живот:
50000 часа
Боја:
ладно бела или топло бела или RGBW
DMX канали:
Канал 4
Оптимално Проекција Далечина:
4-30 m
Оригиналното Место:
Гуангжу,Кина
Гаранција за квалитет:
1 година

Избор на купувачот