Coolprint Јапонски Аниме Кошула Друг Anaza Маици Мулти-стил, Долг Ракав Меи Misaki Cosplay Костим Yukito Ayatsuji Kawaii
Ново

Coolprint Јапонски Аниме Кошула Друг Anaza Маици Мулти-стил, Долг Ракав Меи Misaki Cosplay Костим Yukito Ayatsuji Kawaii

DEN 758.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

Coolprint Јапонски Аниме Кошула Друг Anaza Маици Мулти-стил, Долг Ракав Меи Misaki Cosplay Костим Yukito Ayatsuji Kawaii
Повратни информации за тоа : Ние сме многу ценети, ако levea позитивни повратни информации до нас. Вашиот satisfiction е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feeback и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми о нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да slove било каков проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Shippment : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Предмети се испраќаат само по уплатата примена. Ние ќе ја испрати на предмети со X дена откако вашата уплата е завршен.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни такси царинската такса,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние не се потрудиме да им понуди добра услуга за нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека Item(s) се врати мора да бидат нови, неискористена и во нивните оригинални пакувања со сите додатоци. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот на враќање.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
COOLPRINT
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Млеко памучни влакна плетени маици
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
боја:
Бело Млеко памучни маици
Аниме Име:
Друг
Карактер:
Меи Misaki

Избор на купувачот