HZIJUE Tyga Кавер-Маскирна Т-маица 2017 Mens Бренд Tees Kanye Стил Грабеж Улица Врвот Tees Хип Хоп Crewneck Mens Блузи Облека
Ново

HZIJUE Tyga Кавер-Маскирна Т-маица 2017 Mens Бренд Tees Kanye Стил Грабеж Улица Врвот Tees Хип Хоп Crewneck Mens Блузи Облека

DEN 688.00
DEN 983.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No

Избор на купувачот