Еден Пар Страна Крилата се Претвори Јачина на Светилка Индикатор за Светло За Toyota е корола Camry Yaris RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Ново

Еден Пар Страна Крилата се Претвори Јачина на Светилка Индикатор за Светло За Toyota е корола Camry Yaris RAV4 2006 2007 2008

DEN 511.00
DEN 567.36

Во форма достапна за нарачката


Еден Пар Страна Крилата се Претвори Јачина на Светилка Индикатор за Светло За Toyota е корола Camry Yaris RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Опис :
[Применливи автомобил] Одговара за Toyota е корола / Camry / Yaris / RAV4 2006-2013
[Боја] Сива
[Пакет] 2 парчиња Страна Пак Јачина на Светилка
Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок квалитет
2.Според фабричките спецификации.
3. Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4.Лесна инсталација.
5. Стабилни карактеристики, висока сигурност.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме
нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот
купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
MyHung
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
44298
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
61g
Материјал Тип:
-
Специјални Функции:
Совршен натпревар за оригиналниот автомобил
боја:
сива
одговара 1:
за Toyota Camry 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Fit2:
за Toyota е корола 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Одговара 3:
за Toyota Yaris 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Одговара 4:
за Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Извор На Светлина:
халоген
Објектот се вклучени:
2 x Страна Пак Јачина на Светилка
Автомобил модел:
Одговара за Toyota е корола Camry Yaris RAV4
Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

Избор на купувачот