Бесплатен превозот 5PCS STM32F103RCT6 STM32F103RC
Ново

Бесплатен превозот 5PCS STM32F103RCT6 STM32F103RC

DEN 537.00
DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
STM32F103RCT6
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена

Избор на купувачот

Нови MSP430F149IPM M430F149
Ново
Нови MSP430F149IPM M430F149
Во форма достапна за нарачката
DEN 1984.00
Класификација на производот: