Моден Накит Легура Прстен се Поставува за Жените Булчински Поставите Свадба Накит Врвот Сјајна кристал 5pcs Микс Класичен Прст Прстени
Ново

Моден Накит Легура Прстен се Поставува за Жените Булчински Поставите Свадба Накит Врвот Сјајна кристал 5pcs Микс Класичен Прст

DEN 59.00
DEN 114.72

Во форма достапна за нарачката


Предмет : Мода легура кристал 5 парови на сет прстени Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиумски+ кристал Тежина : околу 3 g Одговара за : Млади и Зрелост Женски Бот Специјални : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, Роденден, Туризам, Изложба итн

Главните својства

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CHICDREAM
Број На Модел На:
R003
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Избор на купувачот