Вештачки Растенија, Пластични Борови Аквариум Риба Резервоарот Додатоци Бонсаи Оркестарот
Ново

Вештачки Растенија, Пластични Борови Аквариум Риба Резервоарот Додатоци Бонсаи Оркестарот

DEN 142.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
аквариум / риба резервоар / rockery / бонсаи / хотел декорација украс
Флексибилни, реални и жив
Можете да додадете убавината и радоста на вашиот аквариум
Може да се изгради подморница идеален свет
Спецификации :
Материјал : пластика
Димензии : Висина од околу 15cm/5.9'' ширина од околу 20cm/7.9''
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува
1pc x Вештачки Растенија
'1* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3* Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути 1* Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. 2* Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) 3* International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), 4*, исто Така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. 5* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. 1* Ако не сте добиле вашата точка и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. 2*Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. 3* искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка. 4* ве Молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! 1* повратни информации од Корисниците е многу важна за нас. 2* ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, 3* ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf.

Главните својства

Големина:
ONE SIZE
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Тежина:
80g
Водни Украси Тип:
Растенија
Број На Модел На:
Вештачки Растенија
Тип:
Риба

Избор на купувачот