ЕУ 8938621 8938624 8938623 8938622 тонер кертриџ чип за Коника Minolta Magicolor 7400 7440 7450 7450II 7450IIGA прав reset
Ново

ЕУ 8938621 8938624 8938623 8938622 тонер кертриџ чип за Коника Minolta Magicolor 7400 7440 7450 7450II 7450IIGA прав reset

DEN 527.04

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Тонер Кертриџ чип
За бренд : Коника Minolta
Компатибилни Модели : 8938621/8938624/8938623/8938622(Европа)
Боја : Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Чип страница принос : Црна Од 15.000 Страници/Синозелена 12,000 Страници/Магента 12,000 Страници/Жолта 12,000 Страници
За модели : За Коника Minolta Magicolor-7400/7440/7450/7450 II/7450 IIGA
Пакет Содржина :
1 PCS × Црн тонер кертриџ чип
1 PCS × Синозелена тонер кертриџ чип
1 PCS × Магента тонер кертриџ чип
1 PCS × Жолта тонер кертриџ чип
Ве молиме да не информирате која Региони на машина за употреба. Или ОЕМ дел Нема. Тоа е многу увоз за нас нудат право чипови за вас.

Главните својства

Бренд Име:
Diroya
Компатибилен Бренд:
Коника
Број На Модел На:
ZMCM-7450TY
Структура:
Тонер Кертриџ
Применливи Опрема:
Дигитални Соединение Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач,Ласерски Печатач,Photocopier
Структура:
Тонер кертриџ чип
боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Тонер Модели:
8938-621/8938-624/8938-623/8938-622
Модел На Печатач:
Magicolor-7400/7440/7450/7450II
is_customized:
Yes

Избор на купувачот