Висок Квалитет на Замрзнатото Злато Batom Кармин Цевки DIY Домашен Празни Lipgloss Усни Balm Цевка Заврши со Дијаметар 12.1 mm трговија на Големо
Ново

Висок Квалитет на Замрзнатото Злато Batom Кармин Цевки DIY Домашен Празни Lipgloss Усни Balm Цевка Заврши со Дијаметар 12.1 mm

DEN 10032.00

Во форма достапна за нарачката

Точка Име : Кармин Цевка со Дијаметар од дупката : 12.1 мм Не't топло-истури кармин директно!!! Не't топло-истури кармин директно!!! Не't топло-истури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm Пакет : 200pcs/многу

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
Refillable Bottle
Број На Модел На:
Кармин Цевки

Избор на купувачот