Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, таблет КОМПЈУТЕР литиум батерија, 3800mah долга лента, за општа намена
Ново

Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, таблет КОМПЈУТЕР литиум батерија, 3800mah долга лента, за општа намена

DEN 1066.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

Превозот : 1. Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Карактеристики : 1. Претставата отколку обичните литиум батерија со повеќе од 2! Сега трендот на развој, така се повеќе и повеќе електронски производители бакнеж!
Ова е долгорочен литиум полимер батерија, погоден за замена на таблет Компјутери, изградена-во литиум батерии, според свои потреби!
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Апликации 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.7 V
На капацитетот на батеријата е за 3800mah
Висок 160mm ширина 50mm дебелина од 4mm
Индустрија спецификација 4050160
Големина во милиметри (mm), како единица, ветувајќи во рекет!
Препорачуваме DIY ентузијасти да се купи!
-|-_-|- Плаќање 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона.
Човекот Bao Bao Датум на активност е : 2017-02-03 17 : 35 : 40 - 2017-10-10 17 : 35 : 40 Единствена цел полни 85 елемент Бесплатен превозот (со исклучок на : Внатрешна Монголија, Qinghai, Ningxia, Тибет, Xinjiang, Хонгконг, Macao, Тајван, во странство)
Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, таблет КОМПЈУТЕР литиум батерија, 3800mah долга лента, за општа намена
Предности на литиум полимер батерии :
Литиум полимер батерии се лесен, безбеден и може да се направи во било која форма и со голем капацитет! Иста големина на литиум батерија школка и полимер батерија потоа во споредба со литиум полимер употреба на батеријата време далеку над литиум батерија. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Батерии Напон 3. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Контакт 1. 100% сосема нов. Фабрика : . Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Висок квалитет и со висок капацитет. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на купувачот