За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2017 МАТ Автомобил Стил Додатоци за Внатрешни работи, Автомобил Вратата Stereto Говорникот Покрие Трим 2 парчиња
Ново

За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2017 МАТ Автомобил Стил Додатоци за Внатрешни работи, Автомобил Вратата Stereto Говорникот

DEN 697.00
DEN 840.00

Во форма достапна за нарачката


Одговара За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2016 2017 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Inculde : 2 buc Боја : како на сликите покажуваат Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
ML02138
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Година:
2016 2017
Објектот Висина:
0cm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Сместување:
ентериер
Тип:
Автомобил Стил

Избор на купувачот