Оригиналниот Јуни Xing Лов Соединение Лак Стрелаштво Риболов со 20-70 Lbs Нерешено Тежина Десно И Лево за Возрасни Отворено Снимање
Ново

Оригиналниот Јуни Xing Лов Соединение Лак Стрелаштво Риболов со 20-70 Lbs Нерешено Тежина Десно И Лево за Возрасни Отворено Снимање

DEN 13060.00
DEN 14352.00

Во форма достапна за нарачката


Лов Соединение Лак Стрелаштво Риболов Сон Сет со 20-70 Lbs Нерешено Тежина 2 Боја Алуминиумски Легури за Возрасни Отворено Снимање
Драг пријател,Треба левата рака лак,имајте во ред! ИБО Оценка до 320 fps Лак Тежина : 3.6 lbs Оска - да -Оска : 30" се Подготвуваат Висина : 8" Подготви тежина : 20-70lbs Нерешено Должини : 17"-29" Да-исклучување : 75% Карактеристика : Сите ЦПУ Машински Супер алуминиум столб Увезени издржлив и силен string Увезени Гордон Композити екстремитети insures долг животен век на Високо квалитетни Камери и стрингови гориво неверојатна брзина 320 FPS Ефикасна, прецизна, лесна, брза, мазна, шок-слободни и многу тивок (забелешка : Ако дојде од Русија и не може да plance нарачка,ве молиме контактирајте со нас за помош или додадете мојот ПРАВИТЕ AAP е 86-15615799110). 1 x Соединение лак, 1 x Д-Јамка, 1 x Ѕиркаат поглед, 1 x 4-стрелките на quiver, 1 x Лак поглед : 5 pin ,0.019" влакна,алатка-помалку од 1 x Стрелка остатокот : whisker стрелките на одмор,лево и право на располагање, 1 x Лак Slings : Трајни кожа лесно да се заклучи во секое соединение лак, 1 x Ален клуч : 6pcs ален копчињата за собранието во соединение лак, 1 x String silencer сет, 1 x Зглоб прашка, 1 x метал ослободување помош, 1 x Инструкции,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Испорака >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Нормално имаме стока во парк, ние можеме да брод тоа да се спроведе во 1 - 2 дена,Ако ние не испрати во 2 дена, на предмети може да се надвор од акциите. 6. Ако не сте добиле вашата стока и да имате прашање во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Гаранција >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1. Сите производи се 100% Сосема Нов и тестирани пред превозот. 2. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Повратни информации >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1.Ако ви се задоволува со нашите зедницата и производи, се Надевам дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Вашата поддршка значи многу за нас. 2.Ако имате проблем или прашање, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ние ќе ви помогне да slove тоа, и да се направи сте задоволни за тоа. 3.Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, Ако не се добие одговор во текот на овој период, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите нив.

Главните својства

боја:
КАВЕР -, Црна
Употреба:
Снимање
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
Piaoyu
Број На Модел На:
M120
боја:
Црна
ИБО Оценка до:
320 fps
Лак тежина:
3.6 lbs
Оска - да -Оска:
30
Се подготвуваат висина:
8
Нерешено Тежина :
20-70lbs
Нерешено Должини:
17-29
Нека-оф:
75%
Употреба:
Лов&снимање
Лак Тип:
Соединение Лак

Избор на купувачот