1 Donze Шарени Слатки Вода капка Дизајн Faux Зајакот Фокс крзно Pompon Сребрена Капа Pompons за Синџир Торба Синџир Завеса Tassel
Ново

1 Donze Шарени Слатки Вода капка Дизајн Faux Зајакот Фокс крзно Pompon Сребрена Капа Pompons за Синџир Торба Синџир Завеса Tassel

DEN 116.00
DEN 122.40

Во форма достапна за нарачката


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3cm
Производ Карактеристики:
пом pompon пом
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
Fuyier
Објектот Тежина:
2g
Накит Наоди Тип:
Pendant
Материјал:
Faux Крзно

Избор на купувачот