Нови Солидна Преносни Мини Круг Преносни Монета Паричникот Чанта Тешко Копче Слушалка Носителот Случај Торба Разноврсна sac главниот Purses 15
Ново

Нови Солидна Преносни Мини Круг Преносни Монета Паричникот Чанта Тешко Копче Слушалка Носителот Случај Торба Разноврсна sac главниот

DEN 173.00
DEN 206.40

Во форма достапна за нарачката


Производ големина : 8*5cm
Главен Материјал : ЕВА
Производ тежина : 30 G
1 * Монета purses( Слушалка Носителот Случај Торба)
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика .
2. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.
3. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.
1. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
2. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
3. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем . Ви благодариме и се Однесува.
487839565362926 Монета Purses1 US $ 6.53
/парче US $ 10.17
/парче US $ 5.46
/парче US $ 9.56
/парче US $ 9.00
/парче US $ 2.50
/парче US $ 10.00
/парче US $ 22.00
/парче US $ 2.69
/парче US $ 3.00
/парче US $ 1.80
/парче US $ 1.69
/парче US $ 1.73
/парче US $ 2.53
/парче US $ 2.16
/парче US $ 1.55
/парче US $ 2.82
/парче US $ 10.00
/парче US $ 5.99
/парче US $ 2.50
/парче US $ 10.00
/парче US $ 9.00
/парче US $ 9.00
/парче US $ 4.16
/парче

Главните својства

Бренд Име:
НА AUSUKY
Главен Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Hobos
Објектот Должина:
8inch
Објектот Ширина:
5inch
Број На Модел На:
B053151A1
Тип На Објект:
Монета Purses
Функција:
Држачот,Монета Чанта
Функција:
Клучни синџир / држачот / промена walletUnisex
Тип:
Женски Tassel Pendant Краток Пари Паричници
Употреба:
Дама Патент Монета Purses

Избор на купувачот