Kindgems 2Strands Титаниум Виножито Камења, Камен Ѓердан Точка Pendant,Врвот Drilled Грутка Кристал Монистра Додатоци Накит Одлуки
Ново

Kindgems 2Strands Титаниум Виножито Камења, Камен Ѓердан Точка Pendant,Врвот Drilled Грутка Кристал Монистра Додатоци Накит Одлуки

DEN 521.00
DEN 566.40

Во форма достапна за нарачката


Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Сите слики биле направени во дневна светлина.
Опис :
Материјал : Титаниум Кристално
Шарм Облик : Скок
Големина : 13-10x25-45mm секој еден
Квалитетот Одделение : АА
Quatity : 2 full влакно/15.5 инчен, секое влакно е 11pcs, цената е за вкупно 22pcs.
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer. Најголемиот дел товар ќе биде ставен во тетрапак.
Превозот :
1. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail до вас : во точка(а)
3. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA.. Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму., може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CE3189
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
3-10x25-45mm

Избор на купувачот