Мешани Хороскопски Промена на Боја Алуминиумски Бенд Прстени Температура Емоции Чувство Прстени За Жени/Мажи Накит за Подарок 5PCS трговија на Големо
Ново

Мешани Хороскопски Промена на Боја Алуминиумски Бенд Прстени Температура Емоции Чувство Прстени За Жени/Мажи Накит за Подарок

DEN 85.00
DEN 121.44

Во форма достапна за нарачката


Мешани Хороскопски Промена На Боја Алуминиумски Бенд Прстени Температура Емоции Чувство Прстени За
Жените/Мажите Накит за Подарок 5 PCS трговија на Големо
Опис :
Материјал : Алуминиумски + Дијамант + Акрилик
Боја : Промена На Боја
Количина : 1 Парче
Големина на :
JRC0089 - Внатрешен Дијаметар 18mm , Прстен Широк 6mm
JRC0092 - Внатрешен Дијаметар 17mm , Прстен Широк 6mm
JRC0093 - Внатрешен Дијаметар 16-19mm

Главните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Површината Ширина:
9mm
Број На Модел На:
JRC0089/ja
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Дијамант + Акрилик
Површината Ширина:
како на слика
Функција:
Моден
Метали Тип:
Легура
клучен збор:
прстени за жени
Име:
промена на боја прстен
Клучни зборови:
прстен
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Избор на купувачот