20yard/многу 1/8 3мм црн сомот лента единствен лик,не еластична velour webbing headband Коса бенд додатоци
Ново

20yard/многу 1/8 3мм црн сомот лента единствен лик,не еластична velour webbing headband Коса бенд додатоци

DEN 181.00
DEN 213.60

Во форма достапна за нарачката


Боја : Како на сликата (како различни Екран, па боја ќе биде малку различен.Ви благодариме за разбирањето)
Се продава од : 20yards секој по Многу

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
единствен лик сомот
Ширина:
1/8
Материјал:
100% Најлон
Бренд Име:
KLTRIBBON
Техника:
Жакард
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Voile
Шема:
Полна Боја

Избор на купувачот