HHTL-10X СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА H7 12V 100W СВЕТЛА БЕЛА ЗА АВТОМОБИЛ
Ново

HHTL-10X СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА H7 12V 100W СВЕТЛА БЕЛА ЗА АВТОМОБИЛ

DEN 412.32

Во форма достапна за нарачката

Сосема нов и висок квалитет
Едноставен за инсталација
Нема потреба да се жица
Погоден за H7 socket
Тип : H7
Оперативен напон : 12 V
Филамент загревање време : 5-8 секунди
Светла бела светлина
Моќност : 90-100 W
Пакет се вклучени : 10 X СИЈАЛИЦА
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Сосема нов и висок квалитет
Едноставен за инсталација
Нема потреба да се жица
Погоден за H7 socket

Главните својства

Бренд Име:
Warsun
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Цртан филм
Тип:
Атмосферата
Тип На Батерија:
Никој
Тип На Објект:
Ноќ Светла

Избор на купувачот