2018 Деца мода Лето Момчиња Облека Поставува Деца Новото Дигитално Печатење на маици + 2 парчиња Панталони Одговара на Деца Деца Облека
Ново

2018 Деца мода Лето Момчиња Облека Поставува Деца Новото Дигитално Печатење на маици + 2 парчиња Панталони Одговара на Деца Деца

DEN 487.00
DEN 812.16

Во форма достапна за нарачката


2017 Деца Лето Момче Облека Поставите Деца Новото Дигитално Печатење На Маици + Шорцеви Деца Деца Облека Сет
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. можете да додадете мојот whats App +8613914913941 Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
101138
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Шорцеви
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачот