Девојки Лето Здолништа 5 Стил Деца Детска Облека Секојдневен Тинејџер Девојка Лак Партија Туту Здолниште Бебе Божиќ Облека 1-16 Година
Ново

Девојки Лето Здолништа 5 Стил Деца Детска Облека Секојдневен Тинејџер Девојка Лак Партија Туту Здолниште Бебе Божиќ Облека 1-16

DEN 312.00
DEN 421.92

Во форма достапна за нарачката


Девојки Лето Здолништа 5 Стил Деца Детска Облека Секојдневен Тинејџер Девојка Лак Партија Туту Здолниште Бебе Божиќ Облека 1-16 Година
Answer : ___________________________ Note : 1 ве Молиме погледнете големината, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 Pcs Висок Квалитет Здолниште прифаќаме само Alipay(Зачувам) .
Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai.
Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. 1.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки.
2.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.
На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.

Главните својства

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 15T, 16T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
GD039
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Шаблон Тип:
Печати

Избор на купувачот