100pcs/многу 6.35 mm Моно Plug да РКА Женски Џек Штекер Метал Никел Позлатен 6.35 mm Машки да се РКА Женски Аудио Приклучок 5 Парови
Ново

100pcs/многу 6.35 mm Моно Plug да РКА Женски Џек Штекер Метал Никел Позлатен 6.35 mm Машки да се РКА Женски Аудио Приклучок 5

DEN 4751.00
DEN 6787.20

Во форма достапна за нарачката


100pcs/многу Никел Позлатен РКА Џек Аудио Конектор 6.35 mm Моно Plug да се РКА на Говорникот Адаптер Blue & Црвена во 50 парови
Име на модел : 6.35 mm Моно Plug да РКА Џек Аудио Конектор/Адаптер Конектор Тип : 6.35 mm МОНО Машки Plug да РКА Женски Џек Апликација : Аудио и Видео, Осветлување,и др. Позлата : Никел Позлатен Боја : Сина, Црвена Нето Тежина : 10.4 g/еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, во Парк Пакет се Вклучени : 100pcs 6.35 mm Приклучок за РКА Џек Аудио Конектор/ 50pcs Црвена+50pcs Сина Кликнете на овој линк за 10pcs/многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Главните својства

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
LRTC164250
Име На Модел:
6.35 mm Приклучок за РКА Џек Аудио Конектор
Аудио конектор:
6.35 Моно Plug да РКА Џек
Примена:
Аудио И Видео
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
6.35 plug да РКА:
РКА џек да се 6.35 mm Приклучок
позлата:
Никел позлатен
6.35 mm Конектор:
6.35 mm моно приклучок
РКА конектор:
РКА Женски Џек Socket
6.35 mm Моно Конектор:
1/4 Моно Машки Приклучок
РКА 6.35 mm Конектор:
6.35 mm Машки да се РКА Женски

Избор на купувачот