SUNYIK Црвено Гранат Gem Камен Дипломирал Круг Бисери Ѓердан Ѓердан Накит 16L
Ново

SUNYIK Црвено Гранат Gem Камен Дипломирал Круг Бисери Ѓердан Ѓердан Накит 16L

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

Тип : Црвена Гранат скапоцен камен Дипломирал Круг Бисери Ѓердан Ѓердан Накит Големина Детали(Приближно) : 5x5mm-10x10mm;Должина : 16" Количина : 1 Влакно Тежина(Приближно) : 40 Грам/Влакно Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
L
Материјал:
Камен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
SUNYIK
Метали Тип:
18KGP
Големина Детали(Приближно):
5x5mm-10x10mm;Должина
Количина:
1 влакно
Тежина(Приближно):
40 Грам/Влакно
Состојба:
Нови

Избор на купувачот