рк авион F959 може со камера 2.4 G 3CH ЕПО/RTF далечинска контрола на авиони РК Едрилица Авиони рк подарок играчка за возрасни
Ново

рк авион F959 може со камера 2.4 G 3CH ЕПО/RTF далечинска контрола на авиони РК Едрилица Авиони рк подарок играчка за возрасни

DEN 4608.00
DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Време На Полнење:
Околу 30-40 минути
Материјал:
Пластични,Метални,СТП
Контролор На Батеријата:
4x AA Батерија (не се вклучени)
Бренд Име:
Џија Чи
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 14 години,5-7 Години,Grownups
Број На Модел На:
F959
Акција Време:
15-20minutes
Далечински Растојание:
200M
Приклучоци Тип:
ве молиме погледнете го упатството
Пакетот Вклучува:
Оперативни Инструкции,USB Кабел,Батерии Далечински Контролер,Полнач,Оригинална Кутија,Камера
Извор На Енергија:
Електричен
Далечинска Контрола:
Yes
Контрола На Канали:
3 Канали
Полнење Напон:
7.4 V
Гаранција:
три месеци
Предупредување:
Не се погодни за деца под 8 години
Контролор На Владата:
MODE2
Димензии:
55*75*15 cm
Димензии:
55*75*15 cm

Избор на купувачот