Кина снабдувач ABS кутија тип dwdm mux demux влакна 100Ghz 12channel DWDM модул C21-C60 канал
Ново

Кина снабдувач ABS кутија тип dwdm mux demux влакна 100Ghz 12channel DWDM модул C21-C60 канал

DEN 22080.00

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Со нарачување информации ( DWDM-20-4-C20-1-1-0 )
Производот
Фреквенција
Канал
Moudule Тип
Влакна
Тип
Влакна Должина
Конектор
DWDM
50=50 G
10=100 G
20=200 G
4=4 канал
8=8 канал
16=канал 16
M=MUX
D=DEMUX
O=MUX&
DEMUX
1=Голи влакна
2=900um
3=3. ве молиме контактирајте услуга.Ако не се задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт. производот треба да иста како опис.
Карактеристики
Ниска Вметнување На Косата
Висок Изолација
Ниска PDL
Компактен Дизајн
Апликации
DWDM Систем
PON Мрежи
CATV Линкови
Влакна optical засилувач
Бранова должина рутирање
Спецификации
Објектот
Единица
Параметри
Канал Проред
GHz
100 GHZ
Бранова Должина Опсег
C - band ITU канали
Канал Центри
nm
ITU
Канали
ch
4
8
16
Passbandwidth
nm
≥ +/- 0. ЗА ФАКТУРАТА, Ако треба понудата за плаќање може да обезбеди формално фактури (ПИ) За царинење ние можеме да снабдување на комерцијални фактури 3. ако итна, ве молиме контактирајте со нас. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Сите производи се прилагодени производи,обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена. (XYT-TECH) Sharetop изложба план : Кабина Бр 23 E02. Ако сте збунети.
Враќање и замена
1. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцела ќе биде испратена назад до нас.13
Passband Бран
d B
≤ 0.Април 24-27,2018 Expocentre,Москва
.
За Превозот 1.Фиксна Mux/De Mux модули нудат ниски цени бранова должина управување со решенија кои се погодни за долги релации, метро, и пристап до апликацијата. Позитивни(5 ѕвезди)е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
Повратни информации 1. Откако е договорено производство, ние не може да прифати откажување или размена на цел.0
Изолација (во непосредна близина на каналот)
d B
≥30
Изолација (не во непосредна близина на каналот)
d B
≥ 40
Поларизација Зависат Од Загуба
d B
≤ 0. Тие покажуваат ниско ниво на косата, температура чувствителност и сигурен перформанси во било кој систем на апликацијата. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.2
Поларизација На Режимот На Дисперзија
гласачко место
≤ 0. НАПОМЕНА : 1.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас . Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2
Directivity
d B
≥ 50
Се Вратите На Тежината
d B
≥ 45
Оптички Моќ Ракување
m W
≤ 500
Температурата На Работа Опсег
0 C
-5 до 70
Температура На Чување Опсег
0 C
-40 до +85
Влакна Тип
NA
SMF-28e+
Сите спецификации се базира на уреди со приклучок.8
Канал EXP Вметнување на Косата
d B
≤1. Понекогаш парцела потребни ви оди на локални поштата да ги собереш. ЦЕЛ ОТКАЖУВАЊЕ
Можете да ја откажете вашата цел во секое време пред цел е comfirmed од нас.
12channel D WDM модул mux/demux

Опис
DWDM multi-channel мултиплексер /demultiplexer (Mux /De Mux ) модули се достапни на ITU канал проред на 100 GHz.5
Канал Вметнување На Косата
d B
≤1.0 mm
1=1m
2=2m
0=Никој
1=ВАЛУТНА/АПЦ
2=ВАЛУТНА/PC
3=SC/АПЦ
4=SC/PC
5=LC
Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точни
Сликата е само за референца. ЗА ДАНОК Ако не постои посебна порака,ние ќе ги прогласи за вистинската вредност на стоките,Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.

Главните својства

Број На Модел На:
XYT-DWDM-118
Број На Модел На:
XYT-DWDM-118
Број на канал:
12Channels
Тип На Производ:
ABS кутија тип DWDM
Влакна Тип:
единечни влакна
Бранова должина:
C21-C60 канал
конектор:
LC/ФК/SC
Влакна должина:
1m/2м/3м/прилагодени
Гаранција:
3 Години
Примена:
WDM FTTH Мрежа CATV

Избор на купувачот

Круг Кабел Slitter
Ново
Круг Кабел Slitter
Во форма достапна за нарачката
DEN 576.00
Класификација на производот: