Aino НОВО 3.7 V голем капацитет литиум полимер батерија 7 мит таблет компјутер литиум батерија 3800mah
Ново

Aino НОВО 3.7 V голем капацитет литиум полимер батерија 7 мит таблет компјутер литиум батерија 3800mah

DEN 1172.00
DEN 1584.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на купувачот