Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00RJ02506 Контрола Вентил за да го поставите F 00R J02 506 За 0445120181/0 445 120 181
Ново

Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00RJ02506 Контрола Вентил за да го поставите

DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката


Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00 RJ02506/С 00 R J02 506
За 0445120181/0 445 120 181
ЕВРО ПЕТ КВАЛИТЕТ
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Главните својства

Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
F00RJ02506
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Другиот Дел Број:
F00RJ02506
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
Челик
Поставување на Возило:
F00RJ02506
Објектот Тежина:
0.03KG
Објектот Ширина:
5
Производителот Дел Број:
F00RJ02506
Специјални Функции:
F00RJ02506
Бренд Име:
WEKY
Објектот Висина:
5
Производот Не.:
F00RJ02506
Инјектор:
0445120181
За Инјектор:
0 445 120 181
Вентил бр.:
F 00R J02 506
Вентил:
заеднички железнички
Материјал:
Челик
CR вентил:
контрола вентил
за автомобил:
Cummins
Пакување:
WEKY ПАКУВАЊЕ
Локација:
Jiangsu

Избор на купувачот