Doub К 1 Buc kawaii аниме кадифен перници полнети мека играчка, симпатична животно птици цртан филм кадифен играчки за деца девојки роденден подароци
Ново

Doub К 1 Buc kawaii аниме кадифен перници полнети мека играчка, симпатична животно птици цртан филм кадифен играчки за деца девојки

DEN 1096.00
DEN 1370.40

Во форма достапна за нарачката


Doub К 1 Buc kawaii аниме кадифен перници полнети мека играчка, симпатична животно птици цртан филм кадифен играчки за деца девојки роденден подароци Спецификација Димензии : 30 CM/40 CM Материјал : Кадифен Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 Buc Кадифен Кукла Почитувани Вредност на Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.

Главните својства

Висина:
30cm, 40cm
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Број На Модел На:
wj1209
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Материјал:
Памук
Димензии:
40 см
Пополнување:
PP Памук
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Doub К
Предупредување:
Не се стави во уста
боја:
браун/жолта/сина боја/бела
Пакет:
opp
Стил:
kawaii аниме цртан филм кадифен играчки
Оригиналното Место:
произведено во Кина
Функција:
Подарок За Девојки
Други:
птици кадифен играчки перница
Количина:
1 Парче

Избор на купувачот