Спорт Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Алкател Еден Допир Идол X+ 6043D ПРВ S960 I709 М У I708
Ново

Спорт Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Алкател Еден Допир Идол X+ 6043D ПРВ S960 I709

DEN 411.00
DEN 446.40

Во форма достапна за нарачката


Пешачење Возење Holster Кука Јамка Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка Со Клип , Одлично за на отворено , тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 16.5*9.3*2cm

Главните својства

Големина:
16.5cm*9.3cm*2cm
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Егзотични,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
спојувалка за каиш торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Алкател

Избор на купувачот