Мотоцикл Фарови 7 Круг LED Запечатени Hi-Lo Зрак Ореол Прстен Светлата Одговара за Харли Дејвидсон FLD Trike Туринг Софтејл
Ново

Мотоцикл Фарови 7 Круг LED Запечатени Hi-Lo Зрак Ореол Прстен Светлата Одговара за Харли Дејвидсон FLD Trike Туринг Софтејл

DEN 2664.00
DEN 2928.00

Во форма достапна за нарачката

Мотоцикл Фарови 7" Круг LED Запечатени Hi-Lo Зрак Ореол Прстен Светлата Одговара за Харли Дејвидсон FLD Trike Туринг Софтејл
Ова се подигнат е потребно за инсталација на Харли-Дејвидсон 7" ПРЕДВОДЕНА headlamp на специфични модели како што се 2014+ Харли-Дејвидсон Туринг и Trike модели. Ве молиме Проверете со вашиот мотоцикл пред да го купат.
7 инчен led светлата Карактеристики : Plug & Play, H4-H13 Адаптер вклучен Ниска Потрошувачка на Енергија, Ефикасно, Трајни, Долг животен век Низок Напон за Заштита на Висок интензитет led светилки drl+Пак Сигнал Функции Спецификација Тип : Автомобилската LED Светлата Вати : 80 W Оперативен Напон : 12 V DC Прозрачна Флукс : 3800 [email protected]ниска зрак, 6000 [email protected]Висока зрачна Конектор : H4 Домување Материјал : Алуминиум Зрак Шема : Висок & Ниска Зрак светилки drl Боја : Бела Пак Сигнал во Боја : Жолто
За Нас :
Превозот
1) стоката се превезува од страна на international express(DHL, UPS-от, FEDEX,ARAMX,ТНТ,EMS, итн) или Кина пост воздух mail времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод.
2) Увозните давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки. но ние не си дозволат било какви трошоци за клиентите увозни давачки. Ве молиме забелешка нас колку треба да биде ценет доколку ви треба.
3) 3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме да го промени за прв пат пред да плаќаат.
Гаранција & Врати 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме да ни остават добар фидбек, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
4. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Повратни информации ве Молиме да ни остават позитивен фидбек по задоволително прием на објектот. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации.

Главните својства

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Wattage:
80w
Бренд Име:
Marlaa

Избор на купувачот