Srjtek 10.1 Стакло Допир Digitizer Екран За XC-PG1010-033-А2 Сензор Поправка Панел Замена на Делови Таблета Нови Црна
Ново

Srjtek 10.1 Стакло Допир Digitizer Екран За XC-PG1010-033-А2 Сензор Поправка Панел Замена на Делови Таблета Нови Црна

DEN 586.00
DEN 688.80

Во форма достапна за нарачката


Srjtek 10.1" Стакло Допир Digitizer Екран За XC-PG1010-033-А2 Сензор Поправка Панел Замена на Делови Таблет КОМПЈУТЕР Нови Црна

Главните својства

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
Број На Модел На:
за XC-PG1010-033-А2
Модел Бр.:
за XC-PG1010-033-А2
Големина:
10.1 inch
водечките датум:
1-2 работен ден
Гаранција:
6-месечно
Состојба:
Во Парк, Подготвени да Брод
функција 1:
за XC-PG1010-033-А2
предмети:
за XC-PG1010-033-А2
компатибилен за:
за XC-PG1010-033-А2 digitizer

Избор на купувачот