Океанот Срцето Фунта Сребрен Ѓердан Шарм AAAA Сина Циркон Pendant Ѓердан 925 Сребрен Луксузни Жена Накит
Ново

Океанот Срцето Фунта Сребрен Ѓердан Шарм AAAA Сина Циркон Pendant Ѓердан 925 Сребрен Луксузни Жена Накит

DEN 673.00
DEN 1681.92

Во форма достапна за нарачката

Океанот Срцето Фунта Сребрен Ѓердан Шарм AAAA Сина Циркон Pendant Ѓердан 925 Сребрен Луксузни Жена Накит 100% Sterling Silver 100% НОВИ

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
30.00*17.00 mm
Бренд Име:
DOTEFFIL
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
DN0092
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
добро здравје
Име на производ:
925 Sterling Silver Мода Шарм Ѓердан
Пакување:
сомот торба
За превозот:
Бесплатен превозот
100% sterling silver:
Yes
Главниот Камен:
7.00*5.00 mm
ѓердан големина:
18 инчи
Заменик камен:
1.00 mm

Избор на купувачот