Meetcute Миленичиња Куче Поводник За Водење На Одење Пешачење Еластична Bungee Куче Поводник Со Прилагодливи Половината Појас Рацете Слободни
Ново

Meetcute Миленичиња Куче Поводник За Водење На Одење Пешачење Еластична Bungee Куче Поводник Со Прилагодливи Половината Појас

DEN 355.00
DEN 493.44

Во форма достапна за нарачката

Meetcute Миленичиња Куче Поводник За Водење На Одење Пешачење Еластична Bungee Куче Поводник Со Прилагодливи Половината Појас Рацете Слободни
Се протега Флексибилни гума за џвакање bungee Поводник Може да се користи во многу активности на отворено со вашето куче, како што се одење, трчање џогирање пешачење и обука Види вашето куче среќно трчаат наоколу со слобода и уживање со нашите поводник им Овозможи на вашето куче огромно количество на слобода без непотребни tugging на половината Половината : 65-110cm Поводник Должина : 80-120cm Материјал : ПП, ПОМ, Метална Боја : Сина, црвена, црна 1 x Рефлексивни Половината Појас
1 x Еластична Куче Поводник

Главните својства

Големина:
L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Meetcute
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Функција:
Отцепување
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Број На Модел На:
hxzcwqys

Избор на купувачот