M35 Кобалт ХСС Вежба Малку 1/1.5/2/2.5/3/3.2 mm Пресврт Вежба Малку Директно месо тело Дрво Работа Метал Нерѓосувачки Челик Алатка за Дупчење
Ново

M35 Кобалт ХСС Вежба Малку 1/1.5/2/2.5/3/3.2 mm Пресврт Вежба Малку Директно месо тело Дрво Работа Метал Нерѓосувачки Челик Алатка

DEN 227.00
DEN 244.32

Во форма достапна за нарачката

Опис : Материјал : ХСС - Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи. Се изедначи површината да се намали триењето, остри ножот за брзо дупчење дупка. Носат-отпорни, со долг животен пат. Одличен алат за дупчење дупка Апликација : погоден за тенки метални, алуминиум, железо, агол челик, јаглероден челик, 304 од не ' рѓосувачки челик. Костум за да се користат со рака вежба чак, клупа вежба, радијална вежба итн. Спецификации : Тип : M35 Пресврт Вежба Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Ви благодариме И среќно!

Главните својства

Дупка Со Дијаметар Од:
3мм, 2,5 mm, 3.2 мм, 1mm, 2mm, 1.5 mm
Должина:
.
Број На Модел На:
1/1.5/2/2.5/3/3.2
Бренд Име:
PAWZYQ
Материјал:
Кобалт Челик, Легури
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку

Избор на купувачот