Qianxiu 2017 неколку жените сина и бела шарени nightdress е најдобар подарок за девојката
Ново

Qianxiu 2017 неколку жените сина и бела шарени nightdress е најдобар подарок за девојката

DEN 707.00
DEN 1386.24

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде.
Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! Големина Информации За Жени Азија Големина на Градите/Биста Вратот ширина Рамо Облека должина на Ракав должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 96 37.80 21 8.27 38 14.96 88 34.65 54.5 21.46 L 100 39.37 21 8.27 39 15.35 90 35.43 56 22.05 XL 104 40.94 22 8.66 40 15.75 92 36.22 57.5 22.64 XXL 108 42.52 22 8.66 41 16.14 94 37.01 59 23.23 Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 45 50 55 60 65 70 75 Висина
cms 155 M M L L XL / / 5'1" Висина
нозете 160 M M L L XL XL / 5'3" 165 L L L XL XL XL XXL 5'5" 170 XL XL XL XL XL XXL XXL 5'7" 175 XL XL XL XL XXL XXL XXL 5'9" Тежина кг 99 110 121 132 143 154 165 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме за купување !

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Материјал Состав:
95%Памук, 5%spandex
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
Qianxiu
Декорација:
Никој
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
1788

Избор на купувачот