xdr597 Wassily Kandinsky Сликарство DIY рамка уметност постери Платно Печатење на Ткаенина 12x18 20x30 24x36 инчен Ѕид Оркестарот
Ново

xdr597 Wassily Kandinsky Сликарство DIY рамка уметност постери Платно Печатење на Ткаенина 12x18 20x30 24x36 инчен Ѕид Оркестарот

DEN 363.00
DEN 595.20

Во форма достапна за нарачката


Големина : Како што е Прикажано на веб-сајт ( Ако сакате custom size на, ве молиме слободно да ни испратите порака)
Материјал : 290 Gsm Платно со еколошки бои.
Tenique : Спреј За Печатење
Рамка : Не Врамено ( САМО платно )
Сакав сопствени сликарски : Секако , ние обезбеди сопствен печатени услуги и обичај големина е во ред.
5 Cm Бела Граница За вас :
Испечати Ефекти :
Пакување Метод :
RFQ
ЗА CHROMATISM
1. Бидејќи на компјутерски монитор settings.таму би можело да биде малку разликата во бојата која е неизбежна.
ПЕЧАТЕНИ ПРАШАЊЕ
1. Сите слики во YWXDR СЛИКАРСТВО продавница се печатени ,не рака-насликани копирање на фалсификати
2. Нашите слики секогаш инсистира да се репродуцира оригинални уметнички работа, ние одби да евтини почетници рака-насликани копирање фалсификати.
3.Сепак, имаше само еден дел од оригиналната рака слики, цената е многу висока, не може да се задоволи побарувачката на пазарот. Па така, ние купивме оригиналниот HD скенирање отпечатоци преку некои канали.
4. Да се осигура дека највисок степен на слика на оригиналниот изглед, Светла уметност-работи во секое семејство.
ИСПОРАКА
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање.
2. Сите предмети се испраќаат од Ali Express Стандард за Испорака/Epack/Кина се Регистрирате Воздух Mail.
3. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето.
ВНИМАНИЕ : Според локалните владината политика, Купувачи од Русија и Украина треба да се запишам со целосно име и презиме, Само на тој начин корисниците може успешно да примате стока во рака и заврши на царинење на царинската управа. Ако сте љубители на нашите услуги, ве молиме оставете со 5 ѕвезди коментар за нас, ви благодариме!

Главните својства

Големина (Инчен):
Без Рамка 21x30cm, Без Рамка 30x45cm, Без Рамка 40x60cm, Без Рамка 50x75cm, Без Рамка 60x90cm
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
xdr597
оригиналниот:
No
Стил:
Класични
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
XIADARART

Избор на купувачот