Жените Corselet Корсет Возбудува Overbust Корсет Brocade Пред Патент Блузи Износени Bustier Врвот S-XXL
Ново

Жените Corselet Корсет Возбудува Overbust Корсет Brocade Пред Патент Блузи Износени Bustier Врвот S-XXL

DEN 866.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси
Декорација:
Возбудува
Материјал Состав:
Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети

Избор на купувачот