WA113 Сите алуминиум засилувач шасија / Класа засилувач случај / AMP Куќиште / case / кутија DIY(280*120*320mm)
Ново

WA113 Сите алуминиум засилувач шасија / Класа засилувач случај / AMP Куќиште / case / кутија DIY(280*120*320mm)

DEN 2690.00
DEN 2832.00

Во форма достапна за нарачката


WA113 Сите алуминиум засилувач шасија / Класа засилувач случај / AMP Куќиште / case / кутија DIY
Специфични структурни димензии :
Надворешни димензии : ширина= 320mm , Висина= 120mm , Длабочина = 280mm .
Внатрешни димензии : ширина= 311mm , Висина= 110mm , Длабочина = 271mm .
Додатоци :
нозете
Напојување socket
Завртка

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Број На Модел На:
WA113
Максимална Моќност По Канал:
30W

Избор на купувачот