300pcs!Универзален Мобилен Телефон Случај Пакет Хартија Kraft Браун Мало Пакување Кутија за iphone 7 6 5s За Samsung S7 156*90*15MM
Ново

300pcs!Универзален Мобилен Телефон Случај Пакет Хартија Kraft Браун Мало Пакување Кутија за iphone 7 6 5s За Samsung S7 156*90*15MM

DEN 4608.00

Во форма достапна за нарачката


Универзален Мобилен Телефон Случај Пакет Хартија Kraft Браун Мало Пакување
Кутија за iphone 7 6 5s Samsung S7 S5 Мобилен телефон
Забелешка : овој линк и цена без внатрешниот послужавник, ако треба со внатрешен послужавник,
ве молиме контактирајте со мене.

Главните својства

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
NC02
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Картон
Повод:
Божиќ

Избор на купувачот