2017 Нови зимски velvett 3 layor лак домот headband мода деца hairband коса додатоци ОЕМ
Ново

2017 Нови зимски velvett 3 layor лак домот headband мода деца hairband коса додатоци ОЕМ

DEN 211.00
DEN 264.00

Во форма достапна за нарачката


сомот лак
достапни боја : вино,црно ,морнарица,прашливи розова,сенф
1) ние нудиме бесплатно DHL/ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL/ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ(сад).
2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.
3) DHL/ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,(сад само),ако друга земја,ве молиме контактирајте со првиот
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify плаќање во 1-2 дена. Тоа ќе се обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.
4)КИНА ПОСТ обично трае 7-60 работни денови за испорака.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Моден
Бренд Име:
Б Нашата Мода
Број На Модел На:
251219
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
hairband:
Кореја стил
Материјал:
Сомот
боја:
вино,црно,n
Стил:
бохемски романтична hairband
Шема:
елегантен лак
дизајн:
3 layor
gendert:
velve
Headband:
сомот лак

Избор на купувачот