Автомобил Стил Табла Трим Прстен Декорација Рамка Црна Нерѓосувачки Челик Налепница За Ауди А3 8V Седан Hatchback Sportback 2013-17
Ново

Автомобил Стил Табла Трим Прстен Декорација Рамка Црна Нерѓосувачки Челик Налепница За Ауди А3 8V Седан Hatchback Sportback 2013-17

DEN 446.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Автомобил Стил Табла Трим Прстен Декорација Рамка Црна Нерѓосувачки Челик Налепница За Ауди А3 8 V Седан Hatchback Sportback 2013-2017 Производ Е Само Одговара За Ауди А3 8 V 2013-2017 Година Боја : Сребрена/Сино/Црна Количина : 1pcs/set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик. Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Година:
2013-2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Audi A3 8V

Избор на купувачот