Спортски Holster Спојувалка За Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Highscreen Bay Работ Херкулес Искра 2 Моќ Четири / Чисто J F
Ново

Спортски Holster Спојувалка За Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Highscreen Bay Работ Херкулес Искра 2 Моќ

DEN 411.00
DEN 446.40

Во форма достапна за нарачката


Пешачење Возење Holster Кука Јамка Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка Со Клип , Одлично за на отворено , тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 16.5*9.3*2cm

Главните својства

Големина:
16.5cm*9.3cm*2cm
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Егзотични,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
спојувалка за каиш торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Highscreen

Избор на купувачот