М4*8/10/12/15/18/20/22/25/30/35/40mm+6mm Бела Најлон Хексагонални Машки Да се Женски ќор-сокак Spacer За PCB Плоча 300pcs/многу
Ново

М4*8/10/12/15/18/20/22/25/30/35/40mm+6mm Бела Најлон Хексагонални Машки Да се Женски ќор-сокак Spacer За PCB Плоча 300pcs/многу

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

Големина На Најлон Ќор-Сокак
A=4mm L= 8/10/12/15/18/20/22/25/30/35/40mm B=6mm C=7mm
Детали Од Најлон Ќор-Сокак
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
M4
Должина:
22mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 8mm, 10mm, 12mm, 18mm, 20mm, 15mm
Глава Стил:
Круг
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
300-499Pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Завртка Тип:
Проред Завртки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M408

Избор на купувачот